VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

6.590 ден

96%Памук 4%Еластин

Нема на залиха

SKU: B3GZA7GC30383-003 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 96%Памук 4%Еластин