VERSACE JEANS COUTURE – Ж Маици

6.790 ден

Нема на залиха

SKU: B2HWA7FD30454-K42 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук