VERSACE JEANS COUTURE – Ж Маици

7.590 ден 6.072 ден

Нема на залиха

SKU: 71HAHT13CJ00T-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук