VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

11.790 ден 5.895 ден

Нема на залиха

SKU: 71GAH6S0JS017-802 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук