VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

9.990 ден 7.992 ден

Нема на залиха

SKU: 71GAHT17-CJ00O-003 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук