VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

9.290 ден 7.432 ден

Нема на залиха

SKU: 71GAHT28CJ00T-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук