VERSACE JEANS COUTURE – Ж Паричници

5.490 ден

Нема на залиха

SKU: E3VWAPL171879-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 20 × 2,5 × 11 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран