VERSACE JEANS COUTURE – Ж Патики

12.490 ден

Нема на залиха

SKU: E0VWASK671927-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 75%Кожа 25%Полиутеран