VERSACE JEANS COUTURE – М Патики

12.990 ден

Нема на залиха

SKU: E0YWASC471604-ME2 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 45%Полиуретан 30%Кожа 25%Полиестер