VERSACE JEANS COUTURE – М Патики

10.590 ден

Нема на залиха

SKU: E0YWASO271942-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 58%Полиамид 40%Кожа 2%Полиуретан