VERSACE JEANS COUTURE – М Патики

12.990 ден 7.794 ден

КожаПолиестер Платно

Нема на залиха

SKU: E0YZASC471604-003 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав Кожа, Полиестер, Платно