VERSACE JEANS COUTURE – Ж Ремени

6.790 ден 4.074 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: D8VZAF0171627-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа