VERSACE JEANS COUTURE – М Ремени

7.490 ден
3.745 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 71YA6F1972006-899 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Големина 90, 95, 105
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа