VERSACE JEANS COUTURE – М Ремени

8.690 ден
4.345 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 71YA6F07ZG028-899 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Големина 90, 95
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук