VERSACE JEANS COUTURE – Ж Ремени

8.290 ден 4.145 ден

Ширина на ременот 2.5cm.

Нема на залиха

SKU: 71VA6F17ZS123-G89 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа