VERSACE JEANS COUTURE – М Долни тренерки

14.990 ден

Нема на залиха

SKU: A2GWA1TC30318-K42 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук