VERSACE JEANS COUTURE – Ж Здолништа

28.590 ден

Нема на залиха

SKU: 71HAE805NS006-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер