VERSACE JEANS COUTURE – Ж Јакни

25.590 ден

Kоличина:
SKU: 73HAT401CQS42-G31 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина IT40
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиестер