VERSACE JEANS COUTURE – Ж Јакна

14.790 ден

Kоличина:
SKU: 73HAT401-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Големина IT46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Волна