VERSACE JEANS COUTURE – Ж Апостолки

4.990 ден 2.495 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA3SQ9ZS193-U06 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Полиестер 5%Полиуретан