VERSACE JEANS COUTURE – Ж Блузи

8.390 ден 4.195 ден

Нема на залиха

SKU: 72HAH218N0008-899 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 80%Полиестер 20%Еластин