VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

16.490 ден 8.245 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA4BF171880-G03 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 24 × 9,5 × 16,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер