VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

12.990 ден

Нема на залиха

SKU: 73VA4BACZS467-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 20,5 × 5,5 × 15,5 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиестер