VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

13.290 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 73VA4BC6ZS409-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиуретан