VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

12.890 ден

Нема на залиха

SKU: 73VA4BFBZS413-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 22 × 8 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиуретан