VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

10.790 ден

Двострана чанта со додаток паричник

Нема на залиха

SKU: 73VA4BZ1ZS495-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 31-39 × 15 × 30 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиестер