VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

13.290 ден

Нема на залиха

SKU: 73VA4BL5ZS412-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19,5 × 6,5 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиестер