VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

12.290 ден 6.145 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA4BF671578-899 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 18 × 5,5 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран