VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

13.990 ден

Нема на залиха

SKU: 73VA4BL1ZS412-205 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Сина
Димензии 21 × 5 × 12 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиестер