VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

14.690 ден

Нема на залиха

SKU: 73VA4BC1ZS409-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 21 × 7 × 11 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиуретан