VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

10.390 ден 5.195 ден

Женска Versace Jeans Couture чанта со две лица и паричник кој може да се користи независно од чантата.

Нема на залиха

SKU: 72VA4BZ171588-G03 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран