VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чизми

16.490 ден

Kоличина:
SKU: 73VA3S6471570-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35, 36, 37, 39, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиуретан