VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чизми

21.390 ден

Висина на потпетицата – 9cm

Kоличина:
SKU: 73VA3S5971570-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Големина 37
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиуретан