VERSACE JEANS COUTURE – Ж Дуксери

14.590 ден
11.672 ден

Kоличина:
SKU: 73HAIT01 CF00T S4 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Розева
Големина M, L, XL, S
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин