VERSACE JEANS COUTURE – Ж Дуксери

23.590 ден 11.795 ден

Нема на залиха

SKU: 72HAI306FS019-G89 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук