VERSACE JEANS COUTURE – Ж Дуксери

14.790 ден 11.832 ден

Нема на залиха

SKU: 71HAI308NS006-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин