VERSACE JEANS COUTURE – Ж Фустани

24.990 ден 12.495 ден

Нема на залиха

SKU: 72HAO947N0103-531 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Полиестер 5%Еластин