VERSACE JEANS COUTURE – Ж Фустани

21.990 ден

Kоличина:
SKU: 73HAO978F0007-538 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Сина
Големина XS, S, M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин