VERSACE JEANS COUTURE – Ж Фустани

20.490 ден

Kоличина:
SKU: 73HAO920JS138-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина IT40
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 95%Вискоза 5%Еластин