VERSACE JEANS COUTURE – Ж Фустани

29.490 ден
23.592 ден

Kоличина:
SKU: 73HAO971-538 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Циклама
Големина XS, S, M
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук