VERSACE JEANS COUTURE – Ж Фустани

15.590 ден
9.354 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 72HAO9A1N0103-302 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Виолетова
Големина IT44, IT46
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 93%Полиестер 7%Еластин