VERSACE JEANS COUTURE – Ж Хеланки

11.490 ден
6.894 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 72HAC101JS055-G89 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина IT44, IT46
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 80%Полиамид 20%Еластин