VERSACE JEANS COUTURE – Ж Маици

7.890 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 73HAHT01CJ00T-S03 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Бела
Големина L, XS, S
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук