VERSACE JEANS COUTURE – Ж Маици

7.990 ден

Kоличина:
SKU: 73HAHT01CJ00T-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Големина XS
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук