VERSACE JEANS COUTURE – Ж Маици

5.990 ден

Kоличина:
SKU: 73HAHT10CJ00T-003 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Бела
Големина XS, S
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук