VERSACE JEANS COUTURE – Ж Маици

7.290 ден 3.645 ден

Нема на залиха

SKU: 72HAHT01CJ03T-G89 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин