VERSACE JEANS COUTURE – Ж Маици

10.690 ден
6.414 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 72HAH608JS049-G89 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина IT42
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук