VERSACE JEANS COUTURE – Ж Марами и шалови

9.490 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: 73VA2H52ZG024-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 50%Волна 25%Полиестер 15%Вискоза 3%Мерино