VERSACE JEANS COUTURE – Ж Папучи

4.690 ден 2.345 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA3SQ5ZS194-948 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Златна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 70%Полиестер 30%Полиуретан