VERSACE JEANS COUTURE – Ж Паричници

8.590 ден 4.295 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA4B47ZS082-899 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 12 × 4 × 9 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиуретан